Events

Select event type to filter by
Wednesday March 03, 2021
Thursday March 04, 2021
Friday March 05, 2021
Start: Mar 5 2021 11:43 am

IQALUIT, Nunavut (March 5mi, 2021) – Ukakti Maligaliuktimit ovalo Ighivauyak Ilitagiligiyit Nunavumi Ikayuktiit Katimayit Paul Quassa ublumi tuhaktiyuk Mr. Peter Tapatai ilitaiyauniaktuk Ilitagitjutinut Nunavumi kungiaktilutik Monday, March 8mi, 2021, 6:00mongakat (EST) Katimaviani Maligaliukvik.

Monday March 08, 2021
Tuesday March 09, 2021
Wednesday March 10, 2021
Thursday March 11, 2021
Friday March 12, 2021
Monday March 15, 2021
Tuesday March 16, 2021
Wednesday March 17, 2021
Syndicate content